blog

Asansörlü Taşımacılığı Bingöl’e Getiren Firmamız Asansörle Eşya Taşımanın Güvenilirliğini Ve Taşıma Esnasında Oluşabilecek Hasarları Neredeyse Yok Denecek Kadar Azalttığını Kanıtlamış Oldu.

Yüksek Binalar Ve Dar Merdivenler Her zaman Nakliyat Firmaları Ve Müşterilerimiz İçin Bir Kabus Olmuştu.Bingöl Evden Eve Nakliyat Bu Kabusa Bir Son Verdi Ve Eşya Taşıma Asansorü nü Bingöle Getirdi.

Eşya Taşıma Asansörü Aynı Zamanda Nakliyat Ücretleri İçinde Bir Düşüş Sağladı.Çünkü İnsan Gücüyle Bir Günde Yapılan Eşya Taşıma İşi Asansör Sayesinde 1 Saat Gibi Kısa Bir Zamana İndi.Bu Durum Hem Nakliyat Firmalarının İşini Kolaylaştırdı Hemde Eşya Taşıtacak Olan Müşterilerimizin İşini Kolaylaştırdı.

Sizler İçin Yan Tarafa Eşya Taşıma Asansörü İçin Birkaç Resim Ekledik.Burada İse Eşya Taşıma Esnasında Çektiğimiz Videolar Var.İncelemenizi Tavsiye Ederiz.

Resimlerden Ve Videolardan Anlayacağınız Gibi Bingöl Evden Eve Nakliyat Koşan Nakliyat Adı Altında Faaliyet Göstermektedir.

Koşan Nakliyat Yılların Verdiği Tecrübeyle Nakliyat Ve Taşımacılıkta Son Zamanlarda Adından Sıkça Söz Ettirir Oldu.İlginize Teşekkür Ederiz.Müşterilerimizden Gelen Bu İlgi Ve Memnuniyet Bizlere Bingöl İçin Daha Fazla Hizmet Vermek Amacımızı Çoğaltmış Oluyor.

Bu Hizmetler Elbette Ücretsiz Bir Hizmet Değil Ancak;

  1. Bütün Araçlarımızın Kendimize Ait Olması
  2. Nakliyat Esnasında Asansör Kullanmamız
  3. Bütün Elemanlarımızın Tecrübeli Olması

Müşterilerimize Rakiplerimizden Daha Uygun Fiyat Verme Gücümüz Olduğunu Gösteriyor.Lütfen Bizden Fiyat Almadan Ve Gerekli Araştırmaları Yapmadan Eşyalarınızı Asla Birine Teslim Etmeyin.

Nakliyat İçin Birkaç Öneri

Bir Nakliyat Firmasında Olması Gereken Bazı Hususları Asla Gözardı Etmeyin.Bu Hususlar Nelerdir.

  1. Nakliyat Firması Kendi Adına Fatura Kesiyormu?
  2. Nakliyat Firmasının Araçları Kendinemi Ait?
  3. Nakliyat Firması Oluşabilecek Hasarlar İçin Garanti Veriyormu?
  4. Nakliyat Firması Sizinle Sözleşme Yapıyormu?
  5. Nakliyat Firması Kendi Firmasımı Yoksa Aracılıkmı Yapıyor?
  6. Nakliyat Firmasının Kendi Faaliyet Belgesi Varmı?
  7. Nakliyat Firmasının Sabit Telefonu Varmı?

Bu Bilgiler Nakliyat Esnasında Hayati Önem Taşıyan Konulardır.Kötü Bir Tecrübe Yaşamamanız İçin Bu Konulara Özen Göstermenizi Tavsiye Ederiz.

PAYLAŞ :